Wywiady

Wygrana 1:3 z drużyną z Rybnika!

Pomeczowa wypowiedź Karoliny Berezy!

Mecz zaczęłyśmy bardzo dobrze, zdobywając kilku punktową przewagę. Wszystko wskazywało na to, że pierwszą partię wygramy ale niestety kilka błędów własnych w końcówce seta zadecydowały o tym, że straciłyśmy przewagę i przegrałyśmy.

Drugiego oraz trzeciego seta również zaczęłyśmy bardzo dobrze, szybko zdobywając przewagę jednak tym razem dzięki naszej dobrej grze sukcesywnie ją powiększałyśmy. Wszystko układało się po naszej myśli. Grałyśmy dobrze w polu zagrywki i w odbiorze, zaczął funkcjonować blok, walczyłyśmy w obronie co dało nam wysoką wygraną w obu setach. Czwarty set zaczęłyśmy z dwupunktową stratą, którą jednak szybko odrobiłyśmy i do końca seta jak i meczu trzymałyśmy nasze przeciwniczki na bezpiecznym dystansie.

Być może wynik wskazuje na to, że to było dla nas łatwe spotkanie ale nasze przeciwniczki na prawdę zagrały dobry mecz.Gratulacje dla nich ze dobrą grę w polu zagrywki i w obronie. Życzymy również szybkiego powrotu do zdrowia zawodniczce z Rybnika, która podczas meczu doznała kontuzji.