Droga Polonii Łaziska do II ligi

Jak będzie wyglądała nasza droga do II ligi?

Pierwszym etapem są Turnieje Finałowe Mistrzostw Śląska.

Zmierzymy się na nich z następującymi drużynami: TKS Tychy, KS Częstochowianka. Trzecim rywalem będzie UKS Gwiazda Tarnowskie Góry lub SPS AZS Politechnika Częstochowska (jest to zależne od tego jak potoczy się ostatnia runda fazy grupowej).

Pierwsze finały odbędą się prawdopodobnie w Tychach w dniach 20-22 marca, natomiast kolejny turniej finałowy odbędzie się w Częstochowie w dniach 10-12 kwietnia. W Tychach zagramy systemem "każdy z każdym", tak samo w Częstochowie. Z tej czwórki wyjdą DWA zespoły.

Następnym etapem jest I etap centralny - TURNIEJE PÓŁFINAŁOWE

Startują 32 zespoły podzielone na 8 grup po 4 zespoły (mecze systemem „każdy z każdym”). Dwa najlepsze zespoły z grupy awansują do finału.

Ostatnim etapem jest II etap centralny - TURNIEJE FINAŁOWE

Startuje 16 zespołów podzielonych na 4 grupy po 4 zespoły (mecze systemem „każdy z każdym”) . Zwycięzcy grup otrzymują bezpośredni awans do II ligi.

Jak widzicie droga jest ciężka i daleka, ale WALCZYMY! Mamy w sobie wiele chęci i ogromnego ducha walki! Wiele drużyn do pokonania przed nami, ale DAMY Z SIEBIE WSZYSTKO

Bądźcie z nami!

Jeśli chcecie poczytać o tym bardziej szczegółowo to mamy dla Was link do regulaminu. Można ram również zobaczyć jak wygląda podział grup II ligowych, z drużynami z jakich województw przyjdzie się zmierzyć szczęśliwcom, którzy wyjdą z naszej śląskiej czwórki itp