Porażka z KS Częstochowianką !

Niestety przegrywamy pierwszy mecz Turniejowy z KS Częstochowianką

Polonia Łaziska Górne - KS Częstochowianka
1:3 (22:25, 22:25, 26:24, 20:25)

Siatkarki Polonii Łaziska przegrały wczoraj w pierwszym meczu turniejowym 1:3 z drużyną KS Częstochowianka. Mecz był bardzo bardzo ciężki i zacięty od pierwszego do ostatniego seta. Nasze zawodniczki miały szanse, by wygrać, ale niestety troszkę szczęścia zabrakło. Wczorajszy mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Porażką się nie przejmujemy, ponieważ dziś walczymy dalej. Dzisiaj swój mecz zagramy z gospodyniami zespołem TKS-u Tychy, który wczoraj 3:1 ograł drużynę UKS-u Gwiazda Tarnowskie Góry. Kibice liczymy na Wasze wsparcie, bo dzięki Wam gra się dużo lepiej. Ze spotkania będzie prowadzona relacja live na naszym facebooku oraz na stronie internetowej siatkarek. Czeka nas kolejne ciężkie starcie, w którym powalczymy o zwycięstwo !

Wszyscy na mecz !!