Po ciężkim meczu wygramy 3:2 z Krzanowicami!

Z piekła, do nieba - tak można skomentować dzisiejszy mecz! Po bardzo ciężkim i zaciętym meczu nasze siatkarki wygrały 3:2 z drużyną UKS-u Krzanowice!

Pierwsze dwa sety nie były dobre w wykonaniu naszych zawodniczek. Przegraliśmy po słabszej grze dwukrotnie takim samym wynikiem 19:25. W trzecim secie nastąpiła wielka zmiana na lepsze w grze naszego zespołu. Trzecia partia została wygrana przez nasz zespół wynikiem 25:15. Początek czwartego seta, był bardzo wyrównany i przez większość czasu na tablicy wyników był remisowy wynik. Nasze siatkarki tego seta wygrały z wynikiem 25:18. Tie-brek ponownie jak set poprzedni był bardzo wyrównany. Nasze zawodniczki od stanu przewagi 8:11 grały bardzo dobrze w obronie, dzięki czemu wygraliśmy pewnie 11:15. Dzisiejszy mecz był bardzo zacięty i emocjonujący. Siatkarki zwycięstwem zakończyły swoje występy w 2014 roku, warto dodać, że był to bardzo udany rok dla naszej drużyny. Następne spotkanie na naszej hali zostanie rozegrane w styczniu, dokładną datę meczu podamy na naszych stronach. Mamy nadzieję, że nowy rok w wykonaniu naszych siatkarek będzie jeszcze bardziej udany niż ten obecny. Kibicom dziękujemy za obecność i wsparcie we wszystkich meczach ligowych na naszej hali, a także podczas spotkań wyjazdowych, wasze wsparcie przełożyło się na nasze dobre wyniki.

KS Polonia Łaziska 3:2 GS UKS Krzanowice
(19:25, 19:25, 25:15, 25:18, 15:11)